Hliníkové dvere INCON

Zdvižno-posuvný systém CP 155

Zdvižno-posuvný systém CP 155
Zdvižno-posuvný systém CP 155 je zdvižno-posuvný systém s plochým prahom, ktorý umožňuje plynulý prechod.

Rovný dizajn a maximálna výška 2,6 metra dávajú možnosť využitia vo všetkých druhoch súčasných stavieb. Všetky profily boli navrhnuté s prerušeným tepelným mostom, čo zaručuje optimálne tepelno-izolačné vlastnosti.

Hliníkové dvere CS 68

Hliníkové dvere CS 68
Hliníkový systém CS 68je tepelne izolovaný trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu vysokých izolačných hodnôt a bezpečnosti.

Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch a umožňuje všetky bežné typy von a dovnútra otváravých okien a dverí. Riešenie tesnenia a spôsob odvodnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.

Hliníkové dvere CS 77 HI

Hliníkové dvere CS 77 HI
Tepelne vylepšený trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu bezpečnosti a pohodlia.

Polyamidový pás vystužený sklenými vláknami so žebrovaním alebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelnej izolácie. Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch a umožňuje všetky bežné typy vona dovnútra otváravých okien a dverí. Riešenie tesnenia a spôsob odvodnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.

Hliníkové dvere CS 86 HI

Hliníkové dvere CS 86 HI
Hliníkový systém CS 86-HI je tepelne vylepšený trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálne kombinácie estetiky, bezpečnosti a tepelného komfortu.

Vďaka polyamidového pásiku vystuženému sklenými vláknami a žebrovaním alebo komorami sa jeho súčiniteľ prestupu tepla Uf pre niektoré kombinácie profilov dostali až na hodnotu 1,2 W/m2K, čo z neho robí efektívny a vysoko tepelno izolovaný systém. Pružné izolačné pásky v dverových krídlach eliminujú ohýbanie profilu vplyvom rozdielu teplôt vonku a vo vnútri. Systém ponúka dovnútra otváravé okná a dovnútra a von otváravé dvere v niekoľkých tvarových dizajnoch.

Hliníkové dvere INCON robíme prednostne v mestách Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Kremnica, Banská Štiavnica, Dudince, Hriňová, Lučenec, Podbrezová, Brezno, ...

Obchodné miesto Zvolen

Trhová ulica 4166/6
(objekt Tržnice, 1.poschodie)
960 01 Zvolen
Otvorené pondelok - piatok
od 08:00 do 16:30

Obchodné miesto Banská Bystrica

Bernolákova 2
(Bývalá Termika pod NOVAMED-om)
974 05 Banská Bystrica
Otvorené pondelok - piatok
od 08:00 do 16:00
SLOVREKLA s.r.o. © 2023 Mapa stránok Webdesign, tvorba webstránok a internetových obchodov - www.mhs.sk