INCON

Plastové okná a dvere INCON

Plastové okná INCON EXCLUSIVE

 

INCON EXCLUSIVE
Okná INCON EXCLUSIVE sú vhodné pre okná v nízkoenergetických a pasívnych domoch. Pri použití trojskla majú tieto okná ešte lepšie izolačné hodnoty, ktoré presahujú požiadavky pre pasívne domy.

V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie, integrované mikrovetranie so 4 nastaviteľnými polohami, zdvíhačom krídla a poistkou proti chybnej manipulácii s kľučkou.


Podrobné informácie:

 • špičkový 6-komorový profilový systém Inoutic Eforte
 • stavebná hĺbka 84 mm
 • súčiniteľ prechodu tepla profilu Uf = 0,95W/m2
 • možnosť zasklenia až do hrúbky 57 mm
 • v kombinácii so sklom Ug=0,5 W/m2 dosahuje okno hodnotu Uw=0,74W/m2
 • 3 tesnenia medzi rámom a krídlom a doplnkové tesnenie pod sklom
 • skryté odvodnenie, 4-polohové mikrovetranie, dvíhač krídla, poistka proti chybnej manipulácii, 2 uzatváracie bezpečnostné body
 • energetický štítok pre rôzne zasklenia

 

Plastové okná INCON LUXURY / NAJPREDÁVANEJŠIE OKNÁ /

 

Okná INCON LUXURY laminované fóliou imitujúcou drevo sú zaujímavou alternatívou drevených eurookien.

Pre svoje vynikajúce tepelnotechnické parametre v kombinácií s izolačným trojsklom je vhodné aj pre použitie do nízkoenergetických domov a budov.


Podrobné informácie:

 • 6-komorový profil Inoutic Prestige
 • stavebná hĺbka 76 mm
 • súčiniteľ prechodu tepla profilu Uf = 1,1 W/m2
 • možnosť zasklenia až do hrúbky 44 mm
 • vhodné aj pre nízkoenergetické domy a budovy
 • 3 tesnenia medzi rámom a krídlom
 • skryté odvodnenie, 4-polohové mikrovetranie, zdvíhač krídla, poistka proti chybnej manipulácii, 2 uzatváracie bezpečnostné body
 • variant s rovným krídlom a zvýšeným 85 mm rámom

 

Plastové okná INCON ELEGANCE

 

Výborné tepelnoizolačné vlastnosti a prijateľná cena robia z okien INCON ELEGANCE vhodnú voľbu pre všetky typy rekonštrukcií domov a novostavieb. Biele plastové okná sú dodávané s bledosivým tesnením.

V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie. Jednoduchú a bezpečnú manipuláciu zabezpečuje kovanie Winkhaus.


Podrobné informácie:

 • 5-komorový profil Inoutic Arcade
 • stavebná hĺbka 71 mm
 • súčiniteľ prechodu tepla profilu Uf = 1,2 W/m2
 • možnosť zasklenia až do hrúbky 40 mm
 • 2 tesnenia medzi rámom a krídlom
 • skryté odvodnenie
 • vhodné pre všetky typy novostavieb a rekonštrukcií domov a budov

Plastové okná INCON robíme prednostne v mestách Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Kremnica, Banská Štiavnica, Dudince, Hriňová, Lučenec, Podbrezová, Brezno, ...

 

Vchodové plastové dvere INCON

 

Plastové vchodové dvere INCON
Plastové vchodové dvere INCON dosahujú bezkonkurenčnú pevnosť a rozmerovú stabilitu vďaka unikátnej konštrukcií prepojenia oceľových výstuží krídeľ kovovými odliatkami v rohoch.

Dvere sú vyrobené z kvalitných plastových profilov Inoutic v bielom vyhotovení a vo všetkých laminovaných farebných alternatívach.

Vchodové dvere môžu byť zasklené izolačným dvojsklom alebo trojsklom, ako aj rôznymi typmi skla - ornamentové, tónované a bezpečnostné.

Bezpečnosť dverí štandardne zabezpečuje uzamykací jazýček a 2 kusy masívnych uzatváracích hákov.


Plastové dvere so štandardným kovaním je možné doplniť o ďalšie funkcie:

Ponúkame výber z rôznych variantov:

 • zasklenie štandardným izolačným dvojsklom alebo trojsklom v rôznych prevedeniach
 • inštalácia dverových výplní v rôznych dizajnových riešeniach
 • jednostranné alebo obojstranné prekrytie krídla

Plastové vchodové dvere INCON

Plastové dvere INCON robíme prednostne v mestách Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Kremnica, Banská Štiavnica, Dudince, Hriňová, Lučenec, Podbrezová, Brezno, ...

 

Hliníkové okná INCON

Hliníkový systém CS 68-HI

 

Hliníkový systém CS 68-HI
Hliníkový systém CS 68 je tepelne izolovaný trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu vysokých izolačných hodnôt a bezpečnosti.

Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch, je použiteľný v rôznych architektonických súvislostiach a umožňuje všetky bežné typy von a dovnútra otváraných okien a dverí. Spôsob odvodnenia a riešenie tesnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.

 

Hliníkový systém CS 86-HI

 

Hliníkový systém CS 86-HI
Hliníkový systém CS 86-HI je tepelne vylepšený trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálne kombinácie estetiky, bezpečnosti a tepelného komfortu.

Vďaka polyamidovému pásiku vystuženému sklenými vláknami a žebrovaním alebo komorami sa jeho súčiniteľ prestupu tepla Uf pre niektoré kombinácie profilov dostali až na hodnotu 1,2 W/m2K, čo z neho robí efektívny a vysoko tepelno izolovaný systém. Pružné izolačné pásky v dverových krídlach eliminujú ohýbanie profilu vplyvom rozdielu teplôt vonku a vo vnútri. Systém ponúka dovnútra otváravé okná a dovnútra a von otváravé dvere v niekoľkých tvarových dizajnoch a umožňuje zvoliť niekoľko variant prahového prevedenia.

 

Hliníkový systém CS 77

 

Hliníkový systém CS 77
Hliníkový systém CS 77 je tepelne vylepšený trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu bezpečnosti a pohodlia.

Polyamidový pás vystužený sklenými vláknami so žebrovaním alebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelnej izolácie. Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch a umožňuje všetky bežné typy vona dovnútra otváravých okien a dverí. Spôsob odvodnenia a riešenie tesnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.

Hliníkové okná INCON robíme prednostne v mestách Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Kremnica, Banská Štiavnica, Dudince, Hriňová, Lučenec, Podbrezová, Brezno, ...

 

Hliníkové dvere INCON

Zdvižno-posuvný systém CP 155

 

Zdvižno-posuvný systém CP 155
Zdvižno-posuvný systém CP 155 je zdvižno-posuvný systém s plochým prahom, ktorý umožňuje plynulý prechod.

Rovný dizajn a maximálna výška 2,6 metra dávajú možnosť využitia vo všetkých druhoch súčasných stavieb. Všetky profily boli navrhnuté s prerušeným tepelným mostom, čo zaručuje optimálne tepelno-izolačné vlastnosti.

 

Hliníkové dvere CS 68

 

Hliníkové dvere CS 68
Hliníkový systém CS 68je tepelne izolovaný trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu vysokých izolačných hodnôt a bezpečnosti.

Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch a umožňuje všetky bežné typy von a dovnútra otváravých okien a dverí. Riešenie tesnenia a spôsob odvodnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.

 

Hliníkové dvere CS 77 HI

 

Hliníkové dvere CS 77 HI
Tepelne vylepšený trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu bezpečnosti a pohodlia.

Polyamidový pás vystužený sklenými vláknami so žebrovaním alebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelnej izolácie. Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch a umožňuje všetky bežné typy vona dovnútra otváravých okien a dverí. Riešenie tesnenia a spôsob odvodnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.

 

Hliníkové dvere CS 86 HI

 

Hliníkové dvere CS 86 HI
Hliníkový systém CS 86-HI je tepelne vylepšený trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálne kombinácie estetiky, bezpečnosti a tepelného komfortu.

Vďaka polyamidového pásiku vystuženému sklenými vláknami a žebrovaním alebo komorami sa jeho súčiniteľ prestupu tepla Uf pre niektoré kombinácie profilov dostali až na hodnotu 1,2 W/m2K, čo z neho robí efektívny a vysoko tepelno izolovaný systém. Pružné izolačné pásky v dverových krídlach eliminujú ohýbanie profilu vplyvom rozdielu teplôt vonku a vo vnútri. Systém ponúka dovnútra otváravé okná a dovnútra a von otváravé dvere v niekoľkých tvarových dizajnoch.

Hliníkové dvere INCON robíme prednostne v mestách Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Kremnica, Banská Štiavnica, Dudince, Hriňová, Lučenec, Podbrezová, Brezno, ...

SLOVREKLA s.r.o. © 2019 Webdesign, tvorba webstránok a internetových obchodov - www.mhs.sk