Hliníkové okná INCON

Hliníkový systém CS 68-HI

Hliníkový systém CS 68-HI
Hliníkový systém CS 68 je tepelne izolovaný trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu vysokých izolačných hodnôt a bezpečnosti.

Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch, je použiteľný v rôznych architektonických súvislostiach a umožňuje všetky bežné typy von a dovnútra otváraných okien a dverí. Spôsob odvodnenia a riešenie tesnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.

Hliníkový systém CS 86-HI

Hliníkový systém CS 86-HI
Hliníkový systém CS 86-HI je tepelne vylepšený trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálne kombinácie estetiky, bezpečnosti a tepelného komfortu.

Vďaka polyamidovému pásiku vystuženému sklenými vláknami a žebrovaním alebo komorami sa jeho súčiniteľ prestupu tepla Uf pre niektoré kombinácie profilov dostali až na hodnotu 1,2 W/m2K, čo z neho robí efektívny a vysoko tepelno izolovaný systém. Pružné izolačné pásky v dverových krídlach eliminujú ohýbanie profilu vplyvom rozdielu teplôt vonku a vo vnútri. Systém ponúka dovnútra otváravé okná a dovnútra a von otváravé dvere v niekoľkých tvarových dizajnoch a umožňuje zvoliť niekoľko variant prahového prevedenia.

Hliníkový systém CS 77

Hliníkový systém CS 77
Hliníkový systém CS 77 je tepelne vylepšený trojkomorový systém pre okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu bezpečnosti a pohodlia.

Polyamidový pás vystužený sklenými vláknami so žebrovaním alebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelnej izolácie. Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch a umožňuje všetky bežné typy vona dovnútra otváravých okien a dverí. Spôsob odvodnenia a riešenie tesnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.

Hliníkové okná INCON robíme prednostne v mestách Zvolen, Banská Bystrica, Detva, Krupina, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Kremnica, Banská Štiavnica, Dudince, Hriňová, Lučenec, Podbrezová, Brezno, ...

Obchodné miesto Zvolen

Trhová ulica 4166/6
(objekt Tržnice, 1.poschodie)
960 01 Zvolen
Otvorené pondelok - piatok
od 08:00 do 16:30

Obchodné miesto Banská Bystrica

Bernolákova 2
(Bývalá Termika pod NOVAMED-om)
974 05 Banská Bystrica
Otvorené pondelok - piatok
od 08:00 do 16:00
SLOVREKLA s.r.o. © 2023 Mapa stránok Webdesign, tvorba webstránok a internetových obchodov - www.mhs.sk